Celý náš táborový tým by touto cestou rád poděkoval všem sponzorům za uskutečnění našeho bláznivého snu.
V první řadě největší dík patří našemu nejhlavnějšímu sponzorovi, který nás nejen finančně podpořil, ale také zaštítil, aby se vůbec náš sen mohl uskutečnit. Proto největší dík patří městysi Cerhenice.
Velké poděkování ale také patří firmě Ball Velim Aerosol Packaging CZ s.r.o., která nejen dodala pro děti krásné batohy, ale také děti vybavila do školy (děti v batohu nalezly sešit, nůžky, fixy, pastelky, vodovky, poukaz do papírnictví, papírové hodiny….), firma nám zapůjčila na tábor i přístroj na výrobu odznáčků, takže děti si opět mohly vyrobit dle své fantazie odznaky.
Dále děkujeme firmě SESON, s.r.o. – Miloslavovi Hubenému, který nás finančně podpořil a také nás na táboře osobně navštívil a přivezl nám na přilepšenou zeleninu.
Děti měly radost a děkují i za kinder vajíčka, které nám zakoupila zastupitelka paní Jiřina Hoblová. Aleně Borovičkové děkujeme za tatranky a piškoty, paní Kozákové za čokoládové zajíčky. Paní Renata Chlumská za to, že myslela na pitný režim a dodala pro děti plechovky „FANTU a SPRITE“, což slavilo u dětí velký úspěch. Poslední velké poděkování patří také panu Ivanu Zak Závorkovi za krásné věcné ceny (propisky, pistolky, stírací losy, raketky….)
Všem jmenovaným moc děkujeme a vážíme si toho. Dětem jste udělali velikou radost, a nejen to, díky vám děti mohly prožít týden plný kamarádství a táborového dobrodružství, na které budou vzpomínat. Na táboře se vytvořila prima parta, a tak není divu, že při loučení padlo i několik slz.
DĚKUJEME!!!!!! Jo a přejeme všem krásný zbytek léta.
Táboroví vedoucí