Touto cestou bychom rádi poděkovali za skvělý nápad zorganizovat příměstské tábory v Cerhenicích. Největší díky patří Městysu Cerhenice a ABAškolce, kde dané projekty zorganizovali. Díky nim děti prožily (a nejen ony, ale i my) krásná táborová dobrodružství, podnikly mnoho zajímavých výletů, ale to nejdůležitější, co jim zůstane, jsou krásné vzpomínky a zážitky.

Nesmíme zapomenout poděkovat všem maminkám, co nám poctivě pekly a myslely na dětské stále hladové žaludky. Díky patří zejména Ludmile Pospíšilové, Heleně Výborné, Marii Maxianové, Martině Špinarové, Alče Bočkové, Alexandře Kinkalové, Pavlínce Kopecké a Martině Vejsadové Kafkové, která nejen připravila dětem boží palačinky, ale vyrobila všem náramky a ke každému přidala malého plastového dráčka.

Dále děkujeme za sponzorský dar (lízátka a bonbóny Haribo) firmě Ball Aerosol Packaging CZ s.r.o. Velim. Zastupiteli Bořivoj Janda za božské špekáčky, které byly ty nej, protože chutnaly skvěle, jak studené, tak i opečené – ještě teď se nám na ně sbíhají sliny. Školní jídelně Cerhenice, která nám vařila samá výborná jídla, která dětem šmakovala.

Díky, díky, díky …….