I letos se týmy ZŠ Cerhenice probojovaly až do finále Mercuria laser game ligy a mezi patnácti nejlepšími týmy vybojovaly nádherné 3. místo a 10. místo.
Jejich den byl plný adrenalinu, emocí, týmové spolupráce, taktiky i obrovské bojovnosti. Jsme nesmírně pyšní na všechny naše hráče, kteří nechali na hřišti úplně všechno.
Umístění na přední příčce je pro naše žáky obrovský úspěch a krásná odměna za všechny tréninky, společné cesty i týmového ducha.