Jsem opravdu rád, že vás můžu pozvat na křest knihy Co se stalo v Cerhenicích [dvojka] s autorem Břetislavem Ditrychem, kterého si lidsky i profesně velmi vážím.
Akce se bude konat v našem Environmentálním centru 20. června od 15 hod. Tak přijďte, jste všichni vítáni!
Marek Semerád
